Autorė taip pristato savo parodą:„Esu gimusi ir augusi Panevėžyje. Baigiau 5 vidurinę mokyklą. Aštuoniolikos išvažiavau daryti „karjeros“ iš pradžių į Kauną, paskui į Vilnių. Likau Vilniuje, šiuo metu čia ir gyvenu.

Tai pirmas kartas, kai pristatau parodą savo gimtąjame mieste. Parodoje bus eksponuojama daugiau nei dvidešimt įvairaus formato paveikslų, atliktų akrilo technika. Ši paroda – tai dviejų paskutinių personalinių parodų „Kosmosas ir ašaros“(2015) ir „Puikus naujas pasaulis“(2016) junginys. Darbuose susijungia fantazija, formos, spalvos, humoras, gyvenimas ir išgyvenimai, kosmosas, ateiviai, žaidimai ir ašaros.“

EVELINA PAUKŠTYTĖ  gimė 1980m. Panevėžyje. Nuo 2001 metų gyvena Vilniuje. 2001 – 2006 studijavo Vilniaus dailės akademijoje, grafikos specialybę, įgijo bakalauro diplomą. 2006 – 2008 studijavo Vilniaus dailės akademijoje, grafikos specialybę, įgijo menų magistro laipsnį. Nuo 2001 metų dalyvauja tarptautinėse, grupinėse parodose – Lietuvoje, Ukrainoje, Lenkijoje, Suomijoje, Kroatijoje, Izraelyje, Rusijoje, Italijoje. Yra surengusi keletą personalinių parodų. Nuo 2011 m. LDS narė.